האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

יום האהבה *-*

Go down 
3 posters
מחברהודעה
happy tree friends

happy tree friends

Female
מספר הודעות : 855
Registration date : 24.09.07

יום האהבה *-* Empty
הודעהנושא: יום האהבה *-*   יום האהבה *-* Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 11:29 am

באזנט: איזה שהוא תוכנית מסוימת ליום האהבה השנה הזו ? אם כן, אז אם מי תיהיו ואיפה?
גוסטב: הלוואי והיו לי תוכניות ! לצערי, החופשה שלנו נגמרה בסוף ינואר אז זהו זה לחופשה שלנו.
ביום האהבה אנחנו ניהיה באמצע סיבוב ההופעות של צפון אמריקה, שאנחנו ממש ציפינו לובאזנט: אם הייתם נשארים בבית ביום האהבה ורואים סרט אם מישהו אהוב, איזה סרט היית רואה ולמה?
ביל: ראשית, הייתי משיג נסטי, מכין פוקפורן ומשיג הרבה ממתקים. אח”כ הייתי מביא שמיכה ענקית כדי להתחבק קרוב עם הבחורה שלי.
לא כמו טום, הייתי בטוח משיג סרטי אהבה, או מה שהיא תרצה.
למזלי אני אדם שנהנה מסרטים שרוב הבנות אוהבות - שלא תבינו אותי לא נכון,
אני גם אוהב סרטי זוועות, אבל אני מעדיף שזה יהיה לפעם הבאה כשאני יהיה ב’טור’ עם הבנים האחרים
באזנט: האם אי פעם קיבלתם מכתב אהבה ממשהו או אי פעם כתבתם מכתב אהבה למישהו? אם כן אז ממי זה היה ומה הוא כתב?
טום: אני קיבלתי טונות של מכתבי אהבה - שלצערי לא קרה לשלושת האחרים. *צוחק*
ביל, גיאורג וגוסטב צריכים לשלוח מכתבים כאלה לעצמם.
ברצינות, באירועים כמו יום האהבה אנחנו כולנו מקבלים מיילים רבים ומיוחדים.
חלק מהמעריצים מכינים אומנות, חיות ועוד הרבה מתנות נהדרות שהמעריצים בטוח השקיעו הרבה להכנתם.
זה נראה כאילו המעריצים שלנו באמת מבזבזים זמן על לחשוב על דברים לשלוח לנו .. ושחושבים על זה: הרבה ימים בשנה מרגישים כמו יום האהבה בשבילי (-:
באזנט: האם אתם הולכים להגיד למישהו מסוים שאתם אוהבים אותם ביום האהבה הזה? אם כן אז מי זה ומה גורם לאיש הזה לקבל את האבתכם?
טום: וובכן, 90% מהרשימה הארוכה שיש לי בפלאפון זה מספרי פלאפון של נשים - אז לא היית שואל אותי על זה, אבל תעדיפו ל”כמה” בנות אני אגיד שאני אוהב *צוחק*.
אני גם יודע למי גיאורג יגיד שהוא אוהב - להשתקפות שלו במראה .
להיות כנה - כולנו פה פנוים ברגע זה אז אין שום חברות שנשלח להם הודעות אהבה (אבל אם אני רוצה, ישלי את האפשרות להשתמש ברשימה העצומה שיש לי בפלאפון.(-:
באזנט: מה תעשו כדי לעשות אווירה רומנטית לדייט? מה צריך להיות בדייט, איפה זה אמור להיות, מה תלבשו, תבשלו, תשמעו, תלכו אליו?
גיאורג: אני רק אנסה להיות מי שאני ולא לשים עלי שום בגדים מצועצעים כדי להרשים בחורה.
אני מתכוון שאני לחלוטין יהיה שמח אם בחורה תתלבש בשבילי אבל אני גם לא רוצה שהיא תשחק את עצמה מישהי שהיא לא.
כדי ליצור אווירה רומנטית הייתי לוקח אותה החוצה למסעדה יפייפיה.
וובכן, עכשיו שאני חושבת על זה אני בטח אכין מנה בעצמי - זה יותר אינטימי.
זה יכול להיות יותר טעים במסעדה אבל הפסטה שלי היא לחלוטין שווה ניסיון
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female
מספר הודעות : 2564
Registration date : 31.08.07

יום האהבה *-* Empty
הודעהנושא: Re: יום האהבה *-*   יום האהבה *-* Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 4:44 pm

אווווו
*.*
איזה חמודי ביל
גאד
טום ייצא מה זה זבל מתחנגל1
אפילו גיאורג ייצא יותר חמוד מטום!
גאד
ביל ייצא
כזה
מאמי
ביל..
אני רוצה להתכרבל איתך!
חזרה למעלה Go down
לירוש D:
Admin

Female
מספר הודעות : 2055
Registration date : 23.08.07

יום האהבה *-* Empty
הודעהנושא: Re: יום האהבה *-*   יום האהבה *-* Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:14 pm

חח חמודים Smile
חזרה למעלה Go down
https://boredom.forumisrael.net
happy tree friends

happy tree friends

Female
מספר הודעות : 855
Registration date : 24.09.07

יום האהבה *-* Empty
הודעהנושא: Re: יום האהבה *-*   יום האהבה *-* Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 9:43 pm

כולם חמודים חוץ מי טום השחצן !לא נורא ניסלח לו XD
חזרה למעלה Go down

יום האהבה *-*
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-