האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]

Go down 
+3
ספיר. D:
עופרי השניצל . D:
happy tree friends
7 posters
לך לעמוד : 1, 2  Next
מחברהודעה
happy tree friends

happy tree friends

Female
מספר הודעות : 855
Registration date : 24.09.07

סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Empty
הודעהנושא: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:05 pm

הסינגל הראשון (בשביל צרפת חדש)
גאורג- הסינגל החדש שלנו Durch Den Monsun , והאלבום כבר יצא לחנויות מה26 לפבראור! זוהי התחלה טובה בשביל לתת הופעה.

SHOWMEN.
ביל- אנחנו נולדנו בשביל במופע. שם איפה שהכל התחיל בשבילנו. בהופעה האחרונה היו 000 75 מעריצות. זה היה שיגעון.

בין התאומים.
טום- ביל ואני מכירים אחד תשני היכ טוב. פעם הייתי עם אבא שלי והרדשתי שאם ביל משהו לא בסדר, ביקשתי מאבי שיתקשר הביתה והיתגלה שאת ביל שמו בבית חולים. אנחנו יודעים מה שכל אחד מאיתנו חושב ויכולים לשמור אחד על השני. גם בפעם הראשונה נישקנו את אותה בחורה.

מה הם אומרים על עצמי?
ביל- גוסטב וגאורג לא תמיד מבינים אותנו כשאנחנו מדברים, אנחנו יכולים לתקשר במבטים!

תאומים
טום- ועם אתם תורידו מאיתנו בגדים תגלחו את השער אז לא תוכלי להבדיל ביכלל ביניינו. אנחנו אותו הדבר. אבל למזלנו אצל אף אחד מאיתנו סטייל משלו, אפילו אנחנו לובשים תחתונים אחרים. אני אוהב בוקסרים אבל ביל מעדיף צמודים.

הם בודדים
גוסטב- ראיתי ירידות על ביל ביגלל שהוא לבד אז הוא הומו, זה ביכלל לא נכון.
גם אני לבד נפרדתי מהחברה שלי ביגלל סיבוב ההופעות. כשאנחנו חוזרים למלון לפעמים אין חשק להזמין בנות. אבל זה לא קורה תמיד.

נישואים
ביל- אני אף פעם לא יתחתן. אבל זה לא מפריע לי לחפש את הבחורה שאני חולם אליה: עם ידיים יפות, עם בגדים, שמחסים את חצי גופה. שתהיה קצת מציקה אבל מאוד יפה, שאני יוכל להאמין לה ולבטוח בה, ביגלל שאני מאוד קנאיי. וגם כשאני ימצא אחד כזאת על תחשבו שאני יראה לכם אותה. אני עם הזמן יספר עליה אבל לא תראו אותה!!!

אהבה גדולה
טום- אני לא מאמין באהבה. אנ מאמין בידידות בזה שמסתדרים אחד עם השני הרבה זמן. ואני לא אוהב להיות הרבה מאוד זמן עם אותה בחורה. אצל ביל תמיד הרומנים יותר זמן ממני. רוב הזמן אני נפרד מבנות בטלפון. ועוד אני אוהב כשבחורה עושה את המעד הראשון!
גוסטב- הייתי רוצה לפגוש אחד מיוחדת, עם עניים מהממות! ודבר ראשון שתהיה נעה ונעימה.

זמן
גוסטב- לפני הופעות יש לנו מה לעשות. אנחנו נותנים רעיון ואז כדאי להירע משחקים בטניס או כרודרגל שולחן, כדי שככה הזמן יעבור יותר מהר ולא נילחץ.. כשאני עולה על הבמה הרגליים שלי עדיין רועדות גם אחרי שתי שירים! אבל אכר כך זה עובר.

קניות
ביל- אני חולה על בגדים, בעיקר ג'ינסים. זה לא הגיוני שבחניות לא רואים אותי. בקניות איתי תמיד 4 שומרי ראש.
חזרה למעלה Go down
עופרי השניצל . D:

עופרי השניצל . D:

Female
מספר הודעות : 514
Registration date : 18.08.07

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:20 pm

טומקע!?תעשה לי סיידליפ XD כתב:
הסינגל הראשון (בשביל צרפת חדש)
גאורג- הסינגל החדש שלנו Durch Den Monsun , והאלבום כבר יצא לחנויות מה26 לפבראור! זוהי התחלה טובה בשביל לתת הופעה.

SHOWMEN.
ביל- אנחנו נולדנו בשביל במופע. שם איפה שהכל התחיל בשבילנו. בהופעה האחרונה היו 000 75 מעריצות. זה היה שיגעון.

בין התאומים.
טום- ביל ואני מכירים אחד תשני היכ טוב. פעם הייתי עם אבא שלי והרדשתי שאם ביל משהו לא בסדר, ביקשתי מאבי שיתקשר הביתה והיתגלה שאת ביל שמו בבית חולים. אנחנו יודעים מה שכל אחד מאיתנו חושב ויכולים לשמור אחד על השני. גם בפעם הראשונה נישקנו את אותה בחורה.

מה הם אומרים על עצמי?
ביל- גוסטב וגאורג לא תמיד מבינים אותנו כשאנחנו מדברים, אנחנו יכולים לתקשר במבטים!

תאומים
טום- ועם אתם תורידו מאיתנו בגדים תגלחו את השער אז לא תוכלי להבדיל ביכלל ביניינו. אנחנו אותו הדבר. אבל למזלנו אצל אף אחד מאיתנו סטייל משלו, אפילו אנחנו לובשים תחתונים אחרים. אני אוהב בוקסרים אבל ביל מעדיף צמודים.

הם בודדים
גוסטב- ראיתי ירידות על ביל ביגלל שהוא לבד אז הוא הומו, זה ביכלל לא נכון.
גם אני לבד נפרדתי מהחברה שלי ביגלל סיבוב ההופעות. כשאנחנו חוזרים למלון לפעמים אין חשק להזמין בנות. אבל זה לא קורה תמיד.

נישואים
ביל- אני אף פעם לא יתחתן. אבל זה לא מפריע לי לחפש את הבחורה שאני חולם אליה: עם ידיים יפות, עם בגדים, שמחסים את חצי גופה. שתהיה קצת מציקה אבל מאוד יפה, שאני יוכל להאמין לה ולבטוח בה, ביגלל שאני מאוד קנאיי. וגם כשאני ימצא אחד כזאת על תחשבו שאני יראה לכם אותה. אני עם הזמן יספר עליה אבל לא תראו אותה!!!

אהבה גדולה
טום- אני לא מאמין באהבה. אנ מאמין בידידות בזה שמסתדרים אחד עם השני הרבה זמן. ואני לא אוהב להיות הרבה מאוד זמן עם אותה בחורה. אצל ביל תמיד הרומנים יותר זמן ממני. רוב הזמן אני נפרד מבנות בטלפון. ועוד אני אוהב כשבחורה עושה את המעד הראשון!
גוסטב- הייתי רוצה לפגוש אחד מיוחדת, עם עניים מהממות! ודבר ראשון שתהיה נעה ונעימה.

זמן
גוסטב- לפני הופעות יש לנו מה לעשות. אנחנו נותנים רעיון ואז כדאי להירע משחקים בטניס או כרודרגל שולחן, כדי שככה הזמן יעבור יותר מהר ולא נילחץ.. כשאני עולה על הבמה הרגליים שלי עדיין רועדות גם אחרי שתי שירים! אבל אכר כך זה עובר.

קניות
ביל- אני חולה על בגדים, בעיקר ג'ינסים. זה לא הגיוני שבחניות לא רואים אותי. בקניות איתי תמיד 4 שומרי ראש.

הווו אני בהחלט רוצה לעשות זאת ! |מתחנגל9|
חזרה למעלה Go down
happy tree friends

happy tree friends

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:22 pm

הוו יא גם אני רוצה
במיוחד מטומי...הו טומי תקנה לי קונדום!
חזרה למעלה Go down
עופרי השניצל . D:

עופרי השניצל . D:

Female
מספר הודעות : 514

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:24 pm

חחחחחח XDD
הוו ביל תקנה לי במבה מהסופר אני רעבה !
חזרה למעלה Go down
happy tree friends

happy tree friends

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:26 pm

חחח XDD

הוו טומי תקנה לי כובע השמש מסנוורת אותי!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female
מספר הודעות : 497

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:42 pm

הוו גיאורג תעשה לי פן !!

חחחחח סתםסתם . ^^
חזרה למעלה Go down
happy tree friends

happy tree friends

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:43 pm

הוו גוסטאב תקנה לי דובוני אכפת לי!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:44 pm

הוו ביל תעשה לי פרנצ' !

Razz
חזרה למעלה Go down
happy tree friends

happy tree friends

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:47 pm

הו טומי...אממ..אממ...

הו טומי תעשה לי קראנצ'!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:52 pm

חחח (;

הוו גוסטאב תתופף לי על התחת !!!
חחחח סתם לא. ><"
חזרה למעלה Go down
happy tree friends

happy tree friends

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:53 pm

הוו גיאורג תעמיד לי את השיער!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:56 pm

ממתי גיאורג יודע ? :O

הוו טום תסבן לי את הגב !

[ חח וואי מאיפה אני מקריצה את כל זה !? ><" ]
חזרה למעלה Go down
happy tree friends

happy tree friends

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:57 pm

חח תיכנסי לפורום של גיאורג ותראי נושא שפתחתי XDD
משם הבאתי את גיאורב תעמיד לי את השיער

הוו ביל תקנה לי קרם לחות לשיער!
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female
מספר הודעות : 2564
Registration date : 31.08.07

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:08 pm

*נדחפת בפגיות*

הוו בייל תעשה לי מניקור!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:17 pm

הוו ביל תעשה לי פיתה עם שוקולד !
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:19 pm

הוו טוום תקנה לי בטריות לשעון!

אהא טוום כןןןןןןן טווםם אוווו איזה בטריות טובוות!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:24 pm

הוו ביל תעשה אותי כבר יא סקסי אחד !

טוב ובזאת סיימנו את דיון ה -" ביל / טום / גיאורג / גוסטאב תעשה לי . "
נתחיל חפירות חדשות *מתחנגל4*
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:25 pm

חחחח איזה חפירות?
מממ...מה דעתך על ביל / טום / גיאורג / גוסטאב אל תעשה לי...?
XDDDD
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 12:19 pm

חחחחחחחחח בואי O:
מממ ..

לאלא זה קשה XD
בווואי ..
בואי נמשיך ! XD
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 3:25 pm

אוקיי!!

הוו טוומי תעשה לי מסאז' תאילנדי!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 8:24 pm

הוו בילקע תשאיל לי אייליינר !!
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 12:35 am

הוו טוומיי תאסוף לי את השיער!
חזרה למעלה Go down
*+*אריאלי 3> טום*+*

*+*אריאלי 3> טום*+*

Male
מספר הודעות : 18
Registration date : 15.10.07

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 12:38 am

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח להיפרד מישהי בטלפון...מאוד בוגר טומי!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:49 am

הוו גוסטאב, תעשה סיבוב ! אנורקסי סקסי בטירווף !

חחח סתםסתם לא היה לי כבר מה לכתוב OO"
חזרה למעלה Go down
KaulitziT :3

KaulitziT :3

Male
מספר הודעות : 54
Registration date : 15.11.07

הודעהנושא: Re: סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]   סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן] Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:50 am

תאומים

אבל אני אדע להבדיל, לפי הבולבולון Surprised
חזרה למעלה Go down

סוג של ראיון [לפני הרבהה זמן]
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 2לך לעמוד : 1, 2  Next
 Similar topics
-