האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

ראיון - "רגע של אמת".

Go down 
4 posters
מחברהודעה
.Ich lie
אורח

ראיון - "רגע של אמת". Empty
הודעהנושא: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 4:31 pm

קריירה והצלחה.
הייתם בפינלנד בעבר? מה אתם חושבים על פינלנד ועל הבנות הפינלנדיות?
טום: לצערי אף פעם לא היינו בפינלנד, אבל אנחנו ממש מצפים לבוא לשם. ביל: זה תמיד נחמד להגיע לארץ חדשה בפעם הראשונה, ולהכיר בנות פינלנדיות ומעריצים חדשים, וגם להופיע מולם.
איך אתם מתמודדים עם הרכילות עליכם?
טום: זה תלוי בסיטואציה. התרגלנו לזה, זה דבר יום-יומי בשבילנו. 85 אחוז מהדברים שכתובים במגזינים הם דברים לא נכונים. אבל בדר"כ לא כותבים דברים עלינו אז זה בסדר. וגם אני אוהב לרכל על אחרים. [צוחק]
אתם עדיין נלחצים לפני שאתם עולים לבמה?
ביל: כן. כולנו מאוד לחוצים לפני הופעה - אנחנו הלהקה הכי לחוצה בעולם לפני הופעה. כנראה שבחיים לא ניפתר מזה. אני רועד, ואני לא מצליח לנשום כשאני עולה לבמה. אני גם חושב על כל הדברים הנוראיים שיכולים לקרות במהלך ההופעה. זה, כמובן, לא דבר רע, אבל אני מקווה שיום אחד נלמד לא להיות עד כדי כך לחוצים כדי שאני לא אקבל התקף לב.
ההצלחה שינתה את האישיות שלכם?
גוסטאב: לא ממש השתננו בשבע שנים, כי אנחנו תמיד מרגיעים אחד את השני אם למישהו עולה ההצלחה לראש.
אנשים בדר"כ משקרים שהם לא מכירים אותכם, כדי שיוכלו לדבר איתכם?
טום: אכן. בדר"כ אנשים באים ואומרים "או, לא ידעתי שזה אתה, פשוט רציתי להכיר אותך!" כמובן שאני מיד מבין שזה שקר, אבל אני לא נותן לזה להפריע לסיטואציה.
ביל, אתה נמצא יותר ב"אור הזרקורים" מאשר האחרים, זה גורם למרירות או וויכוחים בינכם?
ביל: אף פעם אין מרירויות. אני הסולן, אז זה נורמאלי שאני הכי בולט מבין חברי הלהקה. זה ככה הרוב הלהקות, ובלהקה שלנו זה ככה כבר 7 שנים. אני אפילו מאמין ששאר חברי הלהקה בסדר אם זה, כי זה, כמובן, הרבה יותר מלחיץ תמיד להיות באור הזרקורים. לדוגמא, בדר"כ אנשים מזהים אותי ברחוב הכי בקלות. אני בטוח שכולנו מרוצים מהתפקידים שלנו בלהקה, כי הם שווים.
משפחה וחברים.
בתור מפורסמים, אתם יכולים ליצור חברויות חדשות? או שתמיד יש סיכון להיות מנוצלים?
גיאורג: מאוד קשה ליצור חברויות חדשות. או לפחות זה יקח המון זמן לפני שבאמת נוכל לסמוך על הבן אדם הזה. ביל: זה קשה אפילו לענות על השאלה הזאת, כי לא יוצא לנו להכיר אנשים חדשים לעומק. טום, מי האדם החשוב ביותר בחייך? טום: יש לי שני אנשים חשובים בחיי: אמא שלי ואח שלי.
איך ההורים שלכם מגיבים לעובדה שאתם מפורסמים?
ביל: הם מגיבים טוב מאוד. הם תמיד תמכו בנו וזה מאוד משמח אותי. במיוחד אמא שלנו, היא תמיד נתנה לנו יד חופשית לעשות מה שרצינו. יכולנו לנגן מוזיקה בגל מאוד צעיר ולהתלבש איך שבא לנו. אז הגשמנו את החלום שלנו כמו שרצינו, ולא היינו צריכים להסתיר שום דבר מההורים שלנו. הם מאוד שמחים על ההצלחה שלנו והם תומכים בנו, וזה מאוד חשוב. אנחנו לגמרי סומכים אחד על השני.
אהבה.
ביל, האם אי פעם היית מאוהב?
ביל: הייתי מאוהב הרבה פעמים, אבל לצערי עדיין לא מצאתי את אהבת חיי.
[אני אהיה אהבת חייך, אני! אני! D:]
אתם נמצאים במערכת יחסים או שאתם רווקים?
ביל: כולנו פנויים.
האם יש סיכוי שאי פעם תתאהבו בנערה פינלנדית?
ביל: ברור שיש סיכוי. זה לא משנה לי מאיפה נערת החלומות שלי תבוא. וזה אפילו יהיה ממש טוב אם היא תהיה מעריצה, כי זוגות צריכים שיהיו להם אותם תחומי עניין - אז יש לנו אותו טעם במוזיקה, וזה כבר התחלה טובה.
חיי היום יום.
מה אתם עושים בזמנכם הפנוי?
גוסטף: אם אנחנו במסע הופעות ויש לנו יום חופש, אנחנו נחים. אנחנו יושנים עד מאוחר, עד חמש או שש בערב, ואז אנחנו בדר"כ רואים טלויזיה.
ביל, מה כתוב בSMS האחרון שקיבלת, וממי קיבלת אותו?
ביל: "יאספו אותך ב-11:30." קיבלתי אותו מהמנג'ר של מסה ההופעות שלנו.
גיאורג, מה היית משנה בעצמך?
גיאורג: כלום, אני לא יכול להיות יותר שרירי ממה שאני. [צוחק]
ביל: אני במקום גיאורג הייתי עושה דיאטה, הייתי מקצר את האף שלו ומקרב את האוזניים שלו לראש. אז הוא היה נראה הרבה יותר טוב [צוחק]
ביל, מתי בכית בפעם האחרונה ולמה?
ביל: בעבר הקרוב לא הייתי עצוב, אז אני חושב שהפעם האחרונה הייתה במסע הופעות. היינו כל כך שמחים, אז בכיתי מאושר.
טום, מה הדבר הכי נוראי שעשית לבן אדם אחר?
טום: אני לא יודע, אני בנאדם כל כך נחמד שזה מגוחך [צוחק]. הו האמת, לפעמים אם ביל מתלהב יותר מידי אני מביא לו סטירה, אבל כבר התרגלתי לזה בשבע עשרה שנים.
על מה בחיים לו תסלח, גוסטף?
גוסטף: אם חברה שלי הייתה בוגדת בי.
כמה שיקרתם במהלך הראיון הזה?
טום: בכלל לא! יותר נוח לנו להגיד דברי אמת בראיונות מאשר לשקר.
ביל: חוץ מגיאורג כמובן, הוא שיקר כשאמר שהוא לא רוצה לשנות בעצמו כלום.
גיאורג: כן בטח, ביל
. תמונות של הכתבה:
תודה לבלוג של אן לרה וטיטי. שהתפרק לצערנו. :\
חזרה למעלה Go down
אני לאהוב את בילי (: 3

מספר הודעות : 91
Registration date : 19.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 5:35 pm

תודה מאמי 3>
ומזתומרת התפרק ? OOO:
חזרה למעלה Go down
.Ich lie
אורח

הודעהנושא: Re: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 5:37 pm

איטאלוש עכשיו מנהלת לבד. ואן ולרה עברו בלוג, אין לי מושג למה !!
חזרה למעלה Go down

מספר הודעות : 91
Registration date : 19.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 5:41 pm

הא ? Oם'
למה הן נטשו אותה ? Sad
חזרה למעלה Go down
.Ich lie
אורח

הודעהנושא: Re: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 5:42 pm

ריבים וויכוחים, אבל עזבי אני לא רוצה לדבר סתם.
תשאלי אותה !!
חזרה למעלה Go down
DarDar <3
Admin
DarDar <3

Male
מספר הודעות : 791
Registration date : 12.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeTue Aug 21, 2007 8:18 pm

איזה חמודים!!כאלה פטוטייםם!!

וחבל שהן התפרקו..נקווה שאיטאל תמצא שותפים חדשים D:
חזרה למעלה Go down
https://boredom.forumisrael.net
מלאך המוות

מלאך המוות

Female
מספר הודעות : 34
Registration date : 05.09.07

הודעהנושא: Re: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 10:20 am

שאלה:אתם באמת חושבים שהם אמרו את האמת בראיון ???????????????????
חזרה למעלה Go down
danielicious

danielicious

Male
מספר הודעות : 6
Registration date : 29.10.07

הודעהנושא: Re: ראיון - "רגע של אמת".   ראיון - "רגע של אמת". Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 1:14 am

למה שלא יגידו את האמת (: ?
חזרה למעלה Go down

ראיון - "רגע של אמת".
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-