האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]

Go down 
5 posters
מחברהודעה
happy tree friends

happy tree friends

Female
מספר הודעות : 855
Registration date : 24.09.07

ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"] Empty
הודעהנושא: ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]   ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:48 pm

האם אתם עושים איזה טקס מיוחד לפני הופעה?

טום:אנחנו לא עושים טקס או משהו כזה אבל 30 דקות לפני ההופעה אנחנו לא רוצים לידנו אף אחד. אז אנחנו רק ארבעתנו ואפילו האמרגנים שלנו לא יכולים להיכנס לחדר שאנחנו נמצאים בו. לא שאנחנו עושים שם משהו מיוחד, אנחנו סתם משחקים במחשב או מדברים אחד עם השני.

למישהו מימכם יש איזה קמע או משהו כזה למזל?

ביל:קיבלתי מאמא שלי קמע שאני תמיד שם מתחת לחולצה. אם אני לא מוצא אותו אני נכנס ללחץ. כשאני לובש אותו אני מקבל תחושב שהכול בסדר וששום דבר לא יכול להשתבש.

טום:אני ממש לא מאמין בכל הדברים האלה. מזל זה משהו שפשוט מגיע אליך ולא משהו משרשרת או טבעת (קמע). אתה פשוט דורש מזל בכך שאתה משתדל הכי הרבה שאתה יכול.

האם אי פעם הופעתם ביום שישי ה13?

ביל:כן, עכשיו באפריל. אני לא יודע אם זה היה מפחד או מחשדנות אבל כולנו צחקנו על זה לפני ההופעה. אני הייתי קצת עצבני אבל למזלנו לא היה סיבה לדאגה. זאת הייתה אחת ההופעות הטובות שלנו.

גאורג:לא צריך לחשוב על זה בכלל. אם אתה חושב שמשהו הולך להשתבש זה יקרה בסוף. אותו דבר קורה כשאתה חושב שאתה לא יכול לעשות משהו או שאתה עומד ליפול. אבל ארבעתנו מאוד חיוביים. ברור שלפעמיים משהו משתבש אבל אלו רק דברים קטנים.שום דבר גדול לא קרה עדיין.

האם יש דברים שאתם דורש כי הם גורמים לך להרגיש טוב?

ביל: הדבר היחיד שאנחנו מבקשים זה כמה בקבוקים של אייסטי (תה קר).

גאורג:חוץ מזה אנחנו לא מכורים למוצרים מסוימים.

האם אי פעם ראיתם רוח רפאים מופיעה האחד מהמלונות שהייתם בהם?

ביל:זה נושא טוב! פעם אחרונה שהינו במלון התעוררנו בגלל רעש של נפילה במסדרון. אז הלכתי לראות מזה והיה נשמה לי שראיתי סוס הולך ועובר את החדר שלי.

טום: הוא ממש חשב שהוא משתגע אבל הסוס באמת היה שם! המלון היה ליד בית חולים לחיות והסוס החליט לצאת לטיול!!

גאורג: הוא בטח רצה לצאת לרוץ קצת, אבל הוא נבהל עד מוות. מי מצפה לסוס לפני החדר שלו או החלון שלו?

גוסטב: אני עדיין תוהה איך הסוס יצא מהבית חולים..

האם אתם מעיזים ללכת מתחת לסולם? (זה אמונה תפלה שאם הולכים מתחת לסולם אז החברות נהרס)

טום:כן,אנחנו מעיזים לעשות את זה. מצד שני, אם אתה מעיז לעשות את זה ביל?

ביל:דא! כן, אני גם מעיז לעשות את זה. אבל אני לא ייתן למישהו יש עם הזרועות שלנו יצטלבו. אתם מכירים את זה בהולנד גם או שזה רק משהו שיודעים בגרמניה?! לתת למישהו יד עם זרועות מוצלבות זה מביא מזל רע.

גוסטב:שטויות! רק אנשים זקנים מאמינים בזה.

ביל:טוב, גם אני! וגם אני לא שובר מראות זה מביא 7 שנים של מזל רע ואני לא מוכן לזה.

טום:פחח, ואחרי ה7 שנים של המזל הרע מקבלים 7 שנים של מזל טוב לא?!

ביל:כן, אבל זה לא שווה 7 שנים של סבל.

אתם דתיים(נוצרים או משהו כזה)?

ביל:אני מאמין שיש מישהו בין דן עדן לכדור הארץ, אבל את זה אלוקים? אני לא יודע.

גאורג: חייתי בידיעה ובחוסר ידיעה שנודע למה שבא אחרי המוות. אני ידע מתי שיגיע הזמן.

האם אתם מאמינים מאהבה ממבט ראשון?

ביל:כן, ואני גם חושב שאתה יכול לפספס את אהבת חייך אם לא תשים לב .

טום: טוב, לא אני.אני לא מאמין שקיימת בת אחת בשביל כל אחד. אני מאמין שיש יותר מבת אחת שמתאימה לי.

ביל: פשוט תנו לו להמשיך לדבר.

גאורג:טוב, אני מסכים עם טום. אני לא מאמין שיש רק מישהי אחת שמתאימה לי הכל תלוי בנסיבות.

גוסטב: אני לא מאמין באהבה ממבט ראשון, שאתה רואה מישהי ואתה ממש נרגש כאילו מצאת את אהבת חייך. בשבילי הדברים האלה לא נמשכו הרבה זמן.

אתם מאמינים בגורל ?

טום:לא, אני לא מאמין שמשהו ודאיקבוע מראש.

גאורג:אתה עושה את ההחלטות שלך בעצמך מה לעשות ולאיפה ללכת. יש כל כך הרבה אופציות, זה פשוט יהיה משעמם אם תדע שכבר נקבעו לך כל החיים מראש ומה יקרה לך.

ביל:עדיין, אני חושב שיש דברים שנועדו לקרות. זה לא תמיד צריך להיות מזל או צירוף מיקרים.

גוסטב:לא, אני לא חושב שמישהו יכול לדעת. אפילו לא מגד עתידות.

מה תעשה אם תהיה רוח רפאים אחרי שתמות?

טום:או, אני ירדוף את אנג'לינה ג'ולי, אני פשוט סקרן מה היא עושה, איך היא במטבח או אם היא מבשלת.(כן בטחח..)

ביל:אני ירחף מסביב לעולם, זה תמיד היה חלום בישבילי, ואני יפחיד אנשים בכל מיני מקומות.

גאורג:כן, זה מגניב. אני יעמוד באמצע הכביש וייתן למכוניות לעבוד דרכי, זה נשמע מפחיד!

ביל: זה יביא תאונות דרכים!

גוסטב:ממש לא, האנשים האלה לא יכולים לראות אותך. או שאתה חושב שאתה תפחיד ככה רוחות רפאים אחרות?

ביל: או גאד! אתה לא אמור להיות המציאותי מבנינו??
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female
מספר הודעות : 2564
Registration date : 31.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]   ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:09 pm

הוו איזה חמוד ביל!
חזרה למעלה Go down
ספיר. D:

ספיר. D:

Female
מספר הודעות : 497
Registration date : 18.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]   ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:14 pm

חחחח דיי הביל הזה כ"כ חמוט 3:
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female
מספר הודעות : 2564
Registration date : 31.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]   ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:15 pm

אא בילקי מושלם!
חזרה למעלה Go down
נועה=]

נועה=]

Female
מספר הודעות : 351
Registration date : 01.11.07

הודעהנושא: Re: ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]   ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"] Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:40 am

יש כמה דברים שאניי מסכימה עם ביל..
כאילו שהדעכות שלי ושלו אותו דבר..
חזרה למעלה Go down
לירוש D:
Admin

Female
מספר הודעות : 2055
Registration date : 23.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]   ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"] Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 8:47 am

תודה 3>
חזרה למעלה Go down
https://boredom.forumisrael.net

ראיון חמוד [וואי חפרתי..כמה נושאים ><"]
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-