האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD]

Go down 
3 posters
מחברהודעה
happy tree friends

happy tree friends

Female
מספר הודעות : 855
Registration date : 24.09.07

ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD] Empty
הודעהנושא: ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD]   ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD] Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:37 pm

Bravo- אתה הכי מבוגר בלהקה זה גם אומר שאתה הכי חכם?
גאורג- דוגרי הכי חכם הוא גוסטב. אני קרוב לטום. אני גם מבין ופותר הרבה דברים.
Bravo- אתה שומר על האחרים?
גאורג- לא, אני לא מתכוון להיות האבא של כולם, וגם להגיד להם מה לעשות.
אני אף פעם בחיים לא יגיד: "אל תעשה זאת". הם צריכים ללמוד על הטעויות שלהם.
Bravo- אתה נראה בחור מדהים- איך הייתה כותב על עצמך?
גאורג- אני באמת בחור מדהים(צוחק). אבל אני בן אדם מאוד בישן. אני חולה על מסיבות, להנות ומוזיקה בשבילי הכי חשוב.
Bravo- למה בזמן שמצלמים אתכם רוב הפעמים אתה לא מחייך- האם אתה בן אדם מאושר?
גאורג- כן. ואני לא מחייך ביגלל שזאת חייב לעשות. אני צוחק ומחייך רק כשבאמת כיף לי.
Bravo- מה מצחיק אותך?
גאורג- תאמת אני לא אוהב קומדיות וסטאנדאף. הכי הרבה אני צוחק על עצמי. וגם על אחרים, אני תמיד מוצא לצחוק על ביל, טום או גוסטב.
Bravo- הצד הכי טוב אצלך?
גאורג- אני מאוד שקט ותמיד מוצא זמן שקט בישביל לחשוב על דברים.
Bravo- איך אתה מתיחס לזה שביל וטום תמיד בתחילת צומת הלב?
גאורג- טוב לי כמו שזה. לכל הלהקות צריך להיות אחד שהכי חש אצלנו זה ביל, ועם זה הוא מסתדר נהדר. אני כזה בצד ושם אני נהנה. אני שמח שאנחנו להקה ככה להעביר את הזמן יחד.
Bravo- עם מי מהלקה אתה מעביר הכי הרבה זמן?
גאורג- את רוב הזמן מעבירים כולם יחד. אין מישהו כזה שאני נמצא איתו הכי הרבה זמן. אבל עם כבר אז עם טום אני אוהב להיתחלק איתו בסודות.
Bravo- יש חיים אחרים חוץ מחלק הלהקת טוקיו הוטל?
גאורג- ברור!! אני מאוד שמח שיש לי חברים שזה לא קשור ללהקה. כשיש לי זמן אני חיי את החיים שלי, אני עדיין שומר קשר עם החברים מהמגדרבוג שלי. הם שווים הרבה בשבילי.
Bravo- אם לא הייתה בטוקיו הוטל, במה הייתה עוסק עכשיו?
גאורג- אני הייתי מנשא להיתקבל לאן שהוא אחרי סיום הלימודים. תמיד רציתי להיות רופא שיניים, אבל עכשיו אני לא ממש חושב על זה. אבל במה שאני מתעסק עכשיו זה פסיכולגיה- מאוד מעניין.
Bravo- מה בשבילך חשוב בחיים?
גאורג- דבר ראשון- המשפחה אז -הלהקה ואז -החברים. חיות בית גם שווים לי הרבה. יש לי בבית חתול וכלב. אפילו שאני הבן היחיד במשפחה הם בשבילי כמו משפחה שלמה.
Bravo- אתה רומנטי?
גאורג- עם הבחורה באמת מוצאת חן בעיניי אז כן. אני אוהב לאכול כשנרות דלוקות ובכלל אני אוהב להדליק נרות. אני אוהב להפתיע בכל מיני דברים.
Bravo- מתי בפעם האחרונה התאהבתה?
גאורג- אוו, זה היה מזמן. כשאני חושב אז אני אז התאהבות אמיתית אף פעם לא היה לי. עם זאת הייתה אהבה אמיתית עד היינו נשארים יחד, אם בחורה מוצאת חן בעניי אז אני כולי רק שלה.
Bravo- הייתה רוצה שתהיה לך בחורה?
גאורג- אני רק יכול לתאר, איזה קשה זה היה עכשיו. אבל כשבאמת אהבה אמיתית מגיע כל הבעיות נפתרות. אז חושב ככה: אם אתה לא חושב על זה הרבה אז האהבה תמצא אותך לבד.
Bravo- מה אתה אוהב אצל בחורה?
גאורג- אין לי משהו מיוחד. היא צריכה להיות בן אדם טוב, שיהיה כיף להעביר איתה את הזמן.
Bravo- המשאלה הכי גדולה שלך לעתיד?
גאורג- עוד מעט יש את התחרות, הכי אני רוצה שננצח ונראה למעריצות שואו מגניב ואמיתי.
חזרה למעלה Go down
לירוש D:
Admin

Female
מספר הודעות : 2055
Registration date : 23.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD]   ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD] Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 8:52 am

תודה :]
חזרה למעלה Go down
https://boredom.forumisrael.net
Burn Your Friends XD

Female
מספר הודעות : 2564
Registration date : 31.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD]   ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD] Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:42 pm

תודה רבה D:
חזרה למעלה Go down

ראיון עם גיאורג [לא יודעת ממתי XD]
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-