האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

ראיון עם טומושקע הסקס D:

Go down 
+2
ronit
happy tree friends
6 posters
מחברהודעה
happy tree friends

happy tree friends

Female
מספר הודעות : 855
Registration date : 24.09.07

ראיון עם טומושקע הסקס D: Empty
הודעהנושא: ראיון עם טומושקע הסקס D:   ראיון עם טומושקע הסקס D: Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 5:41 pm

אח טומי...
איזה חמוד!

TOP- תמיד כשפוגשים אותכם אתם במצב רוח טוב, האם יש משהוא שמפחיד אתכם?
טום- כן, אני בן אדם מאוד עם מצב רוח. האם אני מפחד ממשהו? כל הנסיעות האלה, כל אלה שנכנסים לנו לחיים. פעם החיים היו יותר טובים, ועכשיו זה אחרת אני צריך להיתרגל לזה.
TOP- ההורים שלכם עדיין שמחים לראות את הפרצופים שלכם בכל עיתון?
טום- בהתחלה זה היה כך. עם הם קראו משהו עלינו, הם ישר מתקשרים ושואלים איך, למה, מה קרה?
עכשיו הם כבר יותר רגועים ומבינים שטיפה ממה שהם כותבים-שקר. ההורים תמיד דואגים ולדעתי זה מאוד טוב שיש מישהו שמבין. עם משהו באמת לא טוב יקרה ההורים ידעו את זה הכי ראשונים.
TOP- איך אתה עובר את כל הבלאגן הזה?
טום- הכי חשוב בשבילי- לישון טוב.אם יש היזדמנות אז ללכת למיטה כמה שיותר מוקדם, ביום אחר לישון מקסימום מאוחר. עם אני יספיק לישון 10 שעות אז בסדר אבל עם תהיה לי היזדמנות 19 שעות זה הכי טוב. והכי אני אוהב לנוח טוב באמבטיה במלון.
TOP- ביל סובל את כל זה הכי הרבה מכולכם, העם אתם דואגים לו?
טום- תאמת- לא. בנתיים שאנחנו ארבתינו תמיד יחד עושים הכל יחד. ביגלל זה אני לא דואג לו. אני יודע שאם תהיה לו בעיה הוא ישר ידבר איתי. אבל כשאנחנו לבד אז כמובן אני דואג. פעם בילדות ביל הגיע לבית חולים - הוציאו לו את השקדים. זה היה הפעם הראשונה כשהפרידו ביניינו. אני מאוד דאגתי, כל יום אחרי הביצפר נסעתי לבקר אותו.
TOP- מה בביל אתה הכי אוהב?
טום- יש בו הרבה הנרגיה! בהופעות או גם כשהוא מדבר על משהו. עם בא לא משהו הוא תמיד מסיים עם זה ולא מוותר.
TOP- ביל אומר שהוא בן אדם-סגור, ואתה-פתוח
טום- גם אצלי יש רגשות סגורות אבל עם להבדיל אז כן. זה גם קשור לקשרים לביל קשה להקריב אנשים.
הוא מעדיף להיות לבד, מאשר שלא יהיה לו ידידות אמיתית. אצלי זה אחרת, בזה אנחנו שונים.

TOP- יש דברים שאתה יכול לספר למישהו קריטי מהלהקה?
טום- עם זה על משהו חשוב, כמו על זה לעשות מסיבה אז אני ניגש לגאורג, עם זה משהו באמת חשוב אז לכל הלהקה, ועם זה משהו באמת אישי את אני לא אומר לאף אחד. אבל עם ביל אני יכול לדבר על הכל.
TOP-הופעה חדשה- האם זה מלחיץ אותך?
טום- כן, אני באמת לחוץ כהיא כזאת ענקית. אצלי כגיטריסט יש מלא עבודה, עם הרבה הפקטים. וגם אני צריך לזוז ברחבי הבמה, אבל גוסטב ביכלל יושב במקום. אני הכי אחראי על כל ההפקטים ובלהקה כולם יודעים זאת. כל הופעה אני צריך להחליף מקומות ולזוז הרבה וכשצריך לעשות איזה שהוא אפקט. וביגלל זה אני גם זז הרבה.
TOP- אתה פוחד שמשהו יכול להיות לא בסדר?
טום- אני כמובן כבר היתאמנתי משנה שעברה, שם גם הבמה הייתה דגולה והייתי צריך כל הזמן לרוץ. וכמובן גם להזיע, שכל הזמן בזמן הנכון להיות במקום הנכון. אנחנו שונים קצת ממפורסמים אחרים, כשאני מנגן, אני מנגן חי בגיטרה.
TOP- העם אתם דואגים למעריצות?
טום- כן, אנחנו מנגנים בבמות גדולות ותמיד מנסים שיהיה למעריצות נוח להבין ולשיר איתנו. לשומרי ביטחון שלנו יש מלא עבודה הם תמיד מתחננים מראש איך הם יכניסו אנשים כדאי שלא יהיה בלאגן.
תודה לאל ששום דבר רע לא קרה. ונעשה הכל כדי שימשיך כך.
TOP- איזה שיר אתם הכי אוהבים?
טום- "Wo sind eure Hände?" (איפה הידיים שלכם) - בשיר הזה אנחנו רוצים להודות למעריצות שלנו. זה מאוד חשוב לנו שאנחנו יכולים לנגן את המוזיקה שלנו ולהיות איתם בקשר.
TOP- אתם שמים לב אל המעריצות שבאות להופעות?
טום- כן, ב5-10 דקות הראשונות אני קולט הרבה מאוד- עד כמה שאני יכול לראות. בחלק מהבמות אני יכול אפילו לקלוט את אלה שבמרפסות.
TOP- האם דיברתם עם החברה על הבחורות הנחמדות מהשורות הראשונות?
טום- כמובן, אחרי ההופעות זה בדרל כלל קורה ככה לדוגמא: גאורג- רוסטב- אני קלטתי מזה בלונדינית כוסית. וזה גם קורה לכולם אבל כל אחד קולט מישהי אחרת. אני ישר קולט מישהי חמודה, אבל לגאורג לוקח זמן.יש לנו טעם אחר בבחורות, קשה לי להבין את הטעם של גאורג, ולו קשה להבין את שלי. אבל עם אני נזכר בכל מי שמוצאת חן בעיניי אז הבנתי שהיו הרבה -בלונדיניונות, חומות, שחורות.
חזרה למעלה Go down
ronit

Female
מספר הודעות : 135
Registration date : 13.11.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם טומושקע הסקס D:   ראיון עם טומושקע הסקס D: Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:37 pm

שובב
חזרה למעלה Go down
happy tree friends

happy tree friends

Female
מספר הודעות : 855
Registration date : 24.09.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם טומושקע הסקס D:   ראיון עם טומושקע הסקס D: Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:38 pm

אא כפרה עליוו
אני רוצה את טום!
חזרה למעלה Go down
Burn Your Friends XD

Female
מספר הודעות : 2564
Registration date : 31.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם טומושקע הסקס D:   ראיון עם טומושקע הסקס D: Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 7:19 pm

פאק הוא כזה...כזה...
כזה טום!

אין פשוט אין יותר טום ממנו!!!@@!#
חזרה למעלה Go down
נועה=]

נועה=]

Female
מספר הודעות : 351
Registration date : 01.11.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם טומושקע הסקס D:   ראיון עם טומושקע הסקס D: Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:54 am

טום- כן, אני באמת לחוץ כהיא כזאת ענקית. אצלי כגיטריסט יש מלא עבודה, עם הרבה הפקטים. וגם אני צריך לזוז ברחבי הבמה, אבל גוסטב ביכלל יושב במקום. אני הכי אחראי על כל ההפקטים ובלהקה כולם יודעים זאת. כל הופעה אני צריך להחליף מקומות ולזוז הרבה וכשצריך לעשות איזה שהוא אפקט. וביגלל זה אני גם זז הרבה.

חחחחחחחחחחחחחחחחח טוב שהוא לא יותר מידי מתלהב מעצמוו אבל הוא כזה פשוש אז ניסלח לו DD:
חזרה למעלה Go down
לירוש D:
Admin

Female
מספר הודעות : 2055
Registration date : 23.08.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם טומושקע הסקס D:   ראיון עם טומושקע הסקס D: Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 8:51 am

Smile
חזרה למעלה Go down
https://boredom.forumisrael.net
*+*אריאלי 3> טום*+*

*+*אריאלי 3> טום*+*

Male
מספר הודעות : 18
Registration date : 15.10.07

הודעהנושא: Re: ראיון עם טומושקע הסקס D:   ראיון עם טומושקע הסקס D: Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 12:47 am

חחחחחחחחחחחחח XD
חזרה למעלה Go down

ראיון עם טומושקע הסקס D:
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1