האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Tokio Hotel - The Official Israeli Forum

אינדקסחיפושLatest imagesהרשםהתחבר

סיפור בהמשכים..

Go down 
מחברהודעה
אור קאוליץ 3>

Male
מספר הודעות : 26
Registration date : 29.01.09

סיפור בהמשכים.. Empty
הודעהנושא: סיפור בהמשכים..   סיפור בהמשכים.. Icon_minitimeFri Jan 30, 2009 2:04 pm

טוב לא ראיתי את זה.. אז הינה אני פותחת Smile
אני מצטערת אם אני פותחת אותו בתוך משחק אחר.. אני חדששה פשוט אז אולי אני טועה.. XD
טוב אז פה כל אחת תכתוב פרק וזאת שאחריה תמשיך ... אני לא יודעת להסביר כ"כ טוב אז אני מקווה שהבנתם Very Happy
טוב אני אתחיל :

זה היה שמונה בערב. טוקיו הוטל נסעו להופעה שהשקיעו זה מלא חזרות בגלל שזה היה בבמה מאוד נחשבת. בחוץ ירד מבול. אך הם התרגשו כ"כ ולא שמו לב לזה. פתאום לביל צלצל הפלאפון. הוא ענה : "הלו? מי זה ?" "זה משכירי הבמה שהיום עליכם להופיע בה". ביל שאל אותו : "אה ! שלום ! אני מקווה שאנחנו לא מאחרים.. יש בעיה ?" "כן" ענה המשכיר. "אני לא יודע אם שמתם לב אבל בחוץ יורד מבול ! אני מאוד מצטער, ההופעה מתבטלת. מהרוח החזקה נפלה פנס ואנחנו לא מוכנים להסתכן כך בזמן שתופיעו." "מממההה ?!!!! ענה ביל "אבל ציפינו להופעה הזאת כ"כ אי אפשר לבטל אותה ! מה עם המעריצים ?! איך הם יגיבו כשישמעו שההופעה מתבטלת ?!!! בבקשה, חייב להיות משו שיהיה אפשר בעזרתו לקיים את ההופעה !!" טום גיורג וגוסטאב הסתכלו אליו במבטי שאלה. "אני מצטער - אבל אין אפשרות להחזיר את ההופעה. אנחנו לא מוכנים לקחת את הסיכון. ניקבע הופעה בתחילת הקיץ ! להתראות" המשכיר ענה וניתק. ביל עזב את הפלאפון וניתק. טום ,גיורג וגוסטאב שאלו אותו מה קרה והוא ענה שההופעה התבטלה. טום התעצבן כ"כ וענה ..

תמששיכו את הסיפור... ניראלי הוא יצא יפפה !
חזרה למעלה Go down

סיפור בהמשכים..
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-